INLIGHT

RUČNĚ VYRÁBĚNÁ
100% BIO KOSMETIKA

Inlight je spojením síly a účinnosti té nejčistší přírody. Patří k několika málo kosmetickým značkám na světě, které jsou 100% bio. Vyrábí se z nejčistších a nejkvalitnějších ingrediencí vypěstovaných v ekologickém zemědělství. Výsledkem pomalé produkce bez použití syntetických látek jsou voňavé bio balzámy a oleje nabité čistotou a živou silou rostlinných ingrediencí s obsahem širokého spektra vitaminů, minerálů a látek přirozených a prospěšných lidské pokožce. Je netestovaná na zvířatech, balená do snadno recyklovatelných ekologických obalů, usiluje o maximální udržitelnost a minimální uhlíkovou stopu. Vysokou kvalitu výrobků i použitých ingrediencí dokládá přísný certifikát společnosti Organic Soil Association.

Dr Spiezia's hand (4)
Inlight products and ingredients (3)

INLIGHT FUNGUJE JINAK…
„JEDINĚ PŘÍRODA RESPEKTUJE PŘIROZENOST NAŠÍ PLETI.“

Vychází z toho, že příroda a lidské tělo jsou dokonalé a ke své vitalitě nepotřebují žádné náhražky a umělé zásahy. Všechny produkty proto maximálně respektují biologické funkce pokožky a postupně jí navracejí přirozenou rovnováhu.

Inlight přináší bio balzámy a oleje, které obsahují vysokou koncentraci blahodárných živin, které pokožka přijímá jako svoji součást, krásně je vpije a načerpá z nich vše, co ke své kráse a zdraví potřebuje. Pokožka se hloubkově pročistí, zbaví se nánosů toxinů, obnoví svou schopnost regulovat mazotok, udržovat hydrataci, elasticitu i zdravou pigmentaci, vyživí se a doslova se rozzáří energií. Příroda, jakožto mocný zdroj živých blahodárných látek, si umí poradit i s těžkou formou akné, tvorbou pigmentových skvrn, jizev, vrásek či ekzémů, a to zcela bez nutnosti invazivních zásahů. Bio kosmetika Inlight je spojením síly, účinnosti a mocné energie té nejčistší přírody. Proto je mimořádně účinná, funkce a struktura pokožky se krásně obnovují a doslova se promění do krásy.

Živá krása bez rizik, šetrná k člověku i přírodě.

„NA POKOŽKU BYSTE NEMĚLI NANÁŠET NIC, CO NEJSTE OCHOTNI SNÍST!“ MUDR. MARIANO SPIEZIA, TVŮRCE RECEPTUR INLIGHT

Inlight je celoživotním dílem lékaře a fytoterapeuta MUDr. Mariana Spieziy, jemuž jeho multidisciplinární přístup a obrovská pokora k přírodě umožnily celostní pohled na pojetí kosmetiky. Během mnohaletého vědeckého vývoje a výzkumu zkombinoval moderní metody s hlubokou znalostí medicíny i dávnou alchymistickou tradicí. Právě díky využití znalostí fungování lidského těla a vzájemného spolupůsobení vzácných olejů a bylin pracují bio produkty Inlight na mnoha různých úrovních. Srdcem kosmetiky Inlight je vlastnoručně vyvinutá originální formule tzv. Bio-lipofilní Matrix, v němž se snoubí starověká alchymistická tradice s moderní vědou a díky němuž je kosmetika Inlight velmi podobná složkám pokožky a může pronikat i do jejích hlubších vrstev.

Inlight Studio Lifestyle (17)
DSC08844

VÝROBKY, KTERÉ PŘINÁŠÍ ŽIVOU KRÁSU

Pěstící biokosmetika Inlight boří celou řadu mýtů a splňuje nároky i té nejcitlivější pokožky.

Obsahuje vzácné ingredience a vaše pokožka i mysl si ji doslova ZAMILUJÍ. 

    Košík