O mně

veronika

Jmenuji se Veronika Michálková,

jsem poradkyně či spíše průvodkyně pro vnitřní a vnější výživu, ale především jsem milující manželka a maminka tří úžasných dětí. Rodina je pro mne a mého muže jednou z největších a nejdůležitějších hodnot.

Mou radostí je inspirovat druhé ke zdravým návykům a změnám, které vedou k dlouhodobé rovnováze a životu ve zdraví. Věřím, že jídlo, pohyb, spánek, mysl… ovlivňují naše zdraví i to, jak se cítíme.

Problematikou výživy, zdravého životního stylu a toho, jak si získat a udržet energii se zabývám již od svých studií na právnické fakultě. Od té doby jsem na dlouhé cestě za poznáváním souvislostí mezí jídlem, tělem, pohybem, zdravím a psychikou. Sbírání poznatků, zkušeností a praktických postupů, jak na to, jsem věnovala dlouhé roky a spoustu úsilí. Tuto práci cítím jako poslání a možnost přispívat světu službami, které mají smysl 😊

BIONIKA

…zdravý životní styl, péče o pleť, tělo, mysl a duši…

Proto přicházím s projektem Bionika, aby motivovala, podporovala, inspirovala ostatní ke zdravějšímu životnímu stylu, aby pomohla najít vlastní pozitivní cestu k péči o zdraví a krásu na těle i na duši, a zároveň probouzela povědomí, že nikdo jiný to za nás neudělá.


A v neposlední řadě, aby inspirovala k tomu mít rád své vlastní tělo a být mu vděčný. Protože pak přirozeně začnete přemýšlet o tom, co do svého těla i na něj dáváte ❤

 1. Hodnoty

  Pokora a odpovědnost – Neumím lépe popsat, neboť toto krásně vystihuje papež František slovy: „Laskavost a pokora nejsou ctnostmi slabých, nýbrž silných, kteří nepotřebují zacházet špatně s ostatními proto, aby pocítili svoji důležitost a nadřazenost.“

  Mou prioritou je osobní přístup, pečlivost a především Vaše spokojenost.

 2. Vize

  Svět, kde lidé převezmou zodpovědnost za vlastní zdraví a psychickou pohodu.

  Svět, kde lidé budou maximálně ohleduplní k životnímu prostředí.

 3. Mise

  Nabízet ty nejkvalitnější životodárné potraviny a doplňky s maximálními výživovými hodnotami, které vám přináší vitalitu, radost ze života a které vám pomáhají naplno využít váš potenciál.

  Bez přídatných látek, cukrů, barviv, pesticidů nebo síry.

  Přinášet pěstící kosmetickou péči, nabitou živou silou rostlinných ingrediencí, která respektuje přirozenost vaší pleti, ekologickou drogerii bez jediné kapky dráždivé chemie, šetrnou intimní hygienu pečující o vaše tělo a udržitelné výrobky z bio bavlny.
  Bez syntetických látek, herbicidů, ropných produktů a zbytečného odpadu, které zahlcují naši planetu, zaplavují naše oceány a narušují křehkou rovnováhu životního prostředí.

  Košík