PÁNBACH

DOKONALE ČISTÁ DOMÁCNOST
BEZ KAPKY CHEMIE

PÁNBACH jsou mimořádně účinné čistící a odmašťovací prostředky z dílny malé rodinné firmy sídlící na Slovensku. Jedinečný patentovaný princip čištění PÁNBACH funguje zcela bez pěny, stejně účinný je ve studené i teplé vodě a díky vysoké koncentraci aktivních látek ho stačí velmi malé množství. Za vším stojí unikátní patentovaná technologie, jejímž základem je takzvaný „spirit“ – neboli směs molekul se specifickým elektromagnetickým nábojem, která na sebe váže nečistoty. Směs 100% přírodních složek díky tomu obsahuje až 25 % aktivních intenzivně čisticích látek, a ty si poradí i se silným, dlouhodobým znečištěním, bakteriemi a viry. Maximální účinnost výrobků PÁNBACH vědecky prokázal a doložil Ústav molekulární biologie Slovenské akademie věd.

DSC00001
DSC00692

K dalším mimořádným plusům patří maximálně udržitelná výroba, během níž vzniká jediný odpad v podobě vody. Ta se však navrací neznečištěná zpět do ekosystému, k žádným zbytečným škodám tak nedochází. Všechny výrobky PÁNBACH jsou netěkavé, proto zbytečně nedráždí sliznice na rozdíl od mnoha agresivních čističů na bázi chlóru a jiných sloučenin. Produkty jsou do jednoho biologicky odbouratelné, což znamená, že se v průběhu jednoho měsíce v přírodě rozloží, aniž by po sobě zanechaly jakékoliv zbytky. Díky tomu můžete použitou vodu po mytí podlah či nádobí bez obav využít například na zalévání zahrady či pokojových rostlin. Výrobky jsou tak bezpečné, že jejich používání nevyžaduje žádné speciální ochranné prostředky.

REVOLUČNÍ EKOLOGICKÝ ÚKLID, KTERÝ PROVONÍ DOMOV ÉTERICKÝMI OLEJI

BIOLOGICKY ODBOURATELNÉ SLOŽENÍ

NIJAK NEZATĚŽUJE ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ, NEPOŠKOZUJE ZDRAVÍ A JE MAXIMÁLNĚ ŠETRNÉ K POKOŽCE, PŘESTO EFEKTIVNÍ V ODSTRAŇOVÁNÍ NEČISTOT.

Úklid může být libozvučnou symfonií plnou osvěžujících a povzbuzujících tónů a vůní, které zútulní celou domácnost 🙂

DSC00062
    Košík