LIVING CRAFTS

Udržitelný a férový ekologický textil

Udržitelnost není pro značku LIVING CRAFTS marketingovým pojmem, ale naprostou samozřejmostí, která se těší dlouhé tradici. Téměř 40 let vzniká v jejich dílnách vysoce kvalitní přírodní textil s úctou k lidské práci i maximální ohleduplností k životnímu prostředí.


V LIVING CRAFTS pečlivě dbají nejen na férové pracovní podmínky ve výrobních závodech, ale velmi ohleduplní jsou také při pěstování a zpracování surovin, které se obejdou bez pesticidů i chemických přísad. Z tohoto důvodu se také technická úprava použitých surovin provádí mechanicko-tepelnou cestou. Kromě toho jsou pro všechny látky vybírána ekologická, netoxická barviva a velká pozornost je soustředěna na to, aby měly i ostatní fáze výroby co nejmenší dopad na životní prostředí.

vielö_Body_Scrub_leaves1_@styleturbine
Image (1)

KVALITA, KTERÁ ZNAMENÁ VYTRVALOST

Levně vyrobit, rychle prodat, motivovat zákazníka, aby zboží impulzivně nakoupil a ještě rychleji ho vyměnil za jiné. Tyto principy tzv. fast fashion jsou v ostrém rozporu s filozofií společnosti LIVING CRAFTS, jejíž výrobky jsou maximálně nadčasové, protože LIVING CRAFTS znamená vytrvalost namísto slepého následování trendů. U každého produktu tak máte jistotu, že investujete do opravdu kvalitních kousků, jež nikdy nevyjdou z módy. A co je nejdůležitější: nenesou ve svém DNA otisky smutných příběhů o lidském vykořisťování a neúctě k planetě.

    Košík