MY RAW JOY

MY RAW JOY - ČESKÁ ZNAČKA

MY RAW JOY znamená 100% bez nezdravých složek & vždy veganské, etické, výživné, průmyslově nezpracované a ručně vyráběné.

Sen této společnosti byl jednoduchý – vyrábět oblíbené potraviny a pochoutky bez nezdravých složek a se zachováním výživných látek. Věřili, že musí být možné vychutnat si oblíbená jídla, jako jsou lanýže, čokolády nebo sušenky, aniž bychom obětovali naše zdraví…

BIO & RAW

Pochoutky MY RAW JOY jsou BIO certifikovány. Nenajdete v nich třtinový cukr, konzervanty, lepek ani žádné průmyslové ingredience. Pro zachování nutričních vlastností superpotravin jako jsou např. kakao a kokosový palmový cukr bohatý na minerály, se jejich výrobky nikdy nezpracovávají nad 42 °C.

2022-category-page-image3-1649757243032

RUČNÍ & FAIR TRADE VÝROBA

Jejich dobroty jsou 100% ručně vyráběné (např. lanýže) nebo částečně ručně vyráběné (např. čokoládové tyčinky) v neprůmyslovém prostředí. Jediné stroje, které používají ve výrobním procesu, jsou mixéry pro míchání čokolády a trouby pro sušení Cookies (vždy pod 42 °C). Suroviny nakupují z malých lokálních farem. Například kakao pochází z Fair-trade farem v Dominikánské republice, Peru, Panamě a Madagaskaru.

 

Většina lidí v dnešní době bojuje se snahou skloubit své náročné pracovní tempo se zdravým životním stylem. My Raw Joy nabízí řešení tohoto problému prostřednictvím vysoce kvalitních, zdravých a chutných dobrot, které si snadno vezmete s sebou na cesty. Tyto dobroty představují kombinaci zdraví, kvality, etických zdrojů, BIO surovin a lahodných chutí, které jsou na vyšší úrovni než konvenční potravinářské výrobky – což znamená, že si můžete dopřát a vychutnat to kvalitnější!

    Košík