Blog

Pomoc potřebným i v náročných časech…♡

v Blog 11. listopadu 2022

Věřím, že vědomé podnikání i pomoc potřebným má své pevné místo i v náročných časech. I z tohoto důvodu jsem velmi ráda, že si mne „na sítích našla“ Evička, maminka dvou dětiček, mikrobioložka, která ve svých 15-ti letech přišla téměř o celý sluch. Ze dne na den přestala slyšet…, stanovit diagnózu trvalo bezmála dva roky, jelikož se jedná o poměrně vzácnou nemoc auditorní neuropatii, při které je váš „sluch“ zcela v pořádku. Ušní kůstky pracují, jak mají. Vláskové buňky jsou zcela zachované, ale poškozený je sluchový nerv.

Trvalo pět dlouhých let, než se s jejím novým „JÁ“ smířila. Začátky byly těžké, ale stálo to za to. Ztráta sluchu jí otevřela mnoho nových obzorů…

Evka se mimojiné rozhodla vyrábět přírodní svíčky a věnovat část zisku pro dobročinnost, konkrétně Svazu neslyšících a nedoslýchavých ČR a.s. Svaz má mnoho možností, jak dotace využít – vývoj aplikací pro sluchově postižené, zajištění přepisu, tlumočení, zavedení tabletu na úřadech. Svaz neslyšících a nedoslýchavých pomáhá znevýhodněným osobám v jejich osobním i profesním životě, nabízí semináře, poradenství a různé kulturní aktivity.

Její svíčky VonTree Candle už míří do Bioniky Tak si přijďte očichat na vlastní nos 🙂

Dokonce jsme s Evičkou započaly řešit další spolupráci v rámci udržitelnosti a skloubit ji s pomocí potřebným♡ Také vás někdy napadlo, jestli je možné vrátit obal ze spotřebované přírodní kosmetiky?

S Bionikou budete moci jít cestou udržitelnosti tak, že nám budete moci prázdné obaly vrátit. 100% bio kosmetika Inlight  je balená v nádherném mironovém skle, tudíž prázdné obaly využijeme k výrobě wellness svíček a jejich výtěžek pak poputuje na dobrou věc ♡

    Košík