Blog

Start-up mé love brandy

v Blog 25. října 2022

Tvořím pro Vás multibrand koncept kvalitních BIO značek, korespondujících s filozofií udržitelnosti a přirozenosti, zodpovědně vytvářejících poctivé přírodní produkty:)

Věřím, že existuje přirozené spojení mezi krásou, přírodou a zdravím. Proto Vám přináším produkty v té nejčistší a nejpřirozenější podobě, s mimořádnou účinností, s maximálními výživovými hodnotami, které jsou v souladu s potřebami těla, duše i mysli.

Přirozený způsob stravování, zdravý životní styl… mne jednoduše baví 😉 je to něco, co žiju❤ Mám ráda životodárnou stravu, která vyživí každou buňku mého těla. Každý den piji šťávu z mladého ječmene a přidávám i chlorellu či spirulinu, doplňuji si Omega 3, liposomální vitamín C, do nápojů si přidávám ashwagandhu, macu či moringu a občas zařazuji funkční houby jako reishi, cordyceps, chagu nebo tolik pro naše tělo potřebné adaptogeny jako glutathion nebo ženšen a různé další superfoods ❤

Naše tělo je složeno z miliard buněk. Ty potřebují čerpat potřebné látky pro život – nejen makroživiny, ale i vitamíny, minerály, stopové prvky, enzymy… a odbourávat vše škodlivé. Díky tomuto procesu se může aktivovat přirozená samouzdravovací schopnost našeho těla. Správná výživa a pravidelná očista představují aktivní a preventivní přístup vedoucí k dlouhodobé rovnováze a životu ve zdraví. A v případě zdravotního problému či nemoci pomáhají ztracenou rovnováhu znovuobnovit.

Problém většiny dnešní populace spočívá v tom, že je podvyživená, protože jí chybí potřebné množství mikroživin a naopak přebývá koktejl toxických látek, včetně těžkých kovů, které neumí naše tělo vyloučit. Nezbývá mu tedy, než je uskladňovat do buněk samotných nebo mezibuněčných prostor. V tomto vnímám v dnešní „moderní“ době zelené superpotraviny a kvalitní omega 3 nenasycené mastné kyseliny jako vystoupení z kruhu, neboť při každodenním užívaní se tělo průběžně čistí a zároveň vyživuje a ovlivňuje zdravý mikrobiom. Vyčištěné a na buněčné úrovni vyživené tělo může fungovat zcela bez problémů a časem mohou odeznít i civilizační chronické nemoci.

Prostě… ❤ pokud jsou naše buňky vyživené a detoxikované, tak je tělo spokojené, může se nastartovat správné fungování imunitního systému a tělo si dokáže pomoci samo tam, kde je zrovna potřeba.

Přesně v tomto duchu vnitřní péče jsem začala hledat i tu péči vnější. Možná by se na první pohled nezdálo, ale tak jako je důležité zajímat se o to, co jíme, tak je stejně důležité zajímat se i o to, co si dáváme na pleť, na svou pokožku. Je totiž třeba si uvědomit, že až 60 % látek se kůží vstřebává přímo do těla. Co přesně se tam s těmito různorodými látkami děje, není zatím důkladně vědecky probádáno. Hodně mne překvapilo, jak těžké je se na dnešním trhu zorientovat a odlišit skutečnou kvalitu od promyšleného marketingu… Zatímco na krabičce láká krásná květina, bylinka nebo dokonce označení „přírodní“ či „bio“, stačí se podívat do složení na krabičce a zjistíte, že je převážně vyrobena synteticky z odpadu ropy. Tyto tělu nepřirozené složky nejenže nepřispějí k trvalé kráse, naopak mají mnohdy řadu potenciálních rizik.

Proto jsem neskutečně vděčná, že jsem objevila kosmetiku, v níž není ani stopa po syntetice, jako jedna z mála kosmetických značek na světě je 100% přírodní a 100% bio. Naprosto fascinující je pro mne její úžasná vůně. Neznám kosmetiku, která by měla takto ryzí, opravdovou vůni, z níž cítíte skutečné bylinky a čistou přírodu.

Její zakladatel, lékař a fytoterapeut MUDr. Mariano Spiezia vychází z toho, že příroda i lidské tělo jsou samy o sobě dokonalé a ke své vitalitě nepotřebují žádné umělé zásahy a náhražky. Všechny výrobky jsou proto koncipovány tak, aby maximálně respektovaly biologické funkce pokožky. Pokožka se hloubkově pročistí, zbaví se nánosů toxinů, obnoví svou schopnost regulovat mazotok, udržovat hydrataci, elasticitu i zdravou pigmentaci a doslova se rozzáří energií. Nesmírně souzním s jeho filozofií, kdy říká, že příroda je mocná a umí si poradit i s těžkou formou akné, tvorbou pigmentových skvrn, jizev, vrásek či ekzémů, a to zcela bez nutnosti invazivních zásahů❤

V rámci svého blogu Vás budu postupně seznamovat s jedinečnými přírodními značkami mého portfolia. Budou zde články ze světa krásy, zdraví, eko domácnosti, hygieny…; články, které Vám pomohou lépe se vyznat v ingrediencích; články, které Vám mohou být motivací, jak najít tu svou individuální cestu k tomu, co vám bude opravdu fungovat. I kdybyste si vzali jen malý kousek inspirace 😉 I malá změna má smysl a může mít velký podíl na tom, jak se cítíme, kolik máme energie, jakou máme náladu. Tak, jak se píše v Bibli, že i z jednoho malého hořčičného semínka zasetého na úrodnou půdu, může vyrůst velký, zdravý a statný strom ☺

Je důležité si uvědomit, že není jedno, co si do těla a na tělo dáváme a jak o něj pečujeme. Je to jen na naší zodpovědnosti.

Moc si přeji, aby se i pro Vás stala Bionika srdcovkou❤ Aby pro Vás byla inspirací a aby zde každý mohl nalézt to, co je pro něj aktuálně potřebné ❤

 

 

 

    Košík