Blog

Chci používat přírodní kosmetiku, ale kde začít?

v Blog 8. února 2023

AŤ MÁTE PLEŤ NORMÁLNÍ, SUCHOU, MASTNOU, SMÍŠENOU NEBO PLEŤ S AKNÉ ČI ROSEACEOU, VŽDY JE DŮLEŽITÉ ZAČÍT ČIŠTĚNÍM.

Slyšeli jste o INLIGHT? Britské ručně vyráběné 100 % BIO kosmetice, která se svými výsledky s přehledem vyrovná té nejlepší syntetické?

Síla a vitalita těchto bio pokladů je s láskou a odbornou péčí ručně zpracována uprostřed nejčistší přírody britského Cornwallu. Je první na světě certifikovaná 100% bio v celé své produktové řadě.

Pěstící kosmetika INLIGHT boří celou řadu mýtů a splní nároky i té nejcitlivější pokožky. Obsahuje vzácné ingredience a vaše pokožka i mysl si ji doslova ZAMILUJÍ. Funguje jinak, než většina kosmetických značek.  Vychází z toho, že příroda a lidské tělo jsou dokonalé a ke své vitalitě nepotřebují žádné náhražky a umělé zásahy.

Všechny produkty maximálně respektují biologické funkce pokožky a postupně jí navracejí přirozenou rovnováhu. Pokožka se hloubkové pročistí, zbaví se toxinů, obnoví svou schopnost regulovat mazotok, udržovat hydrataci, elasticitu i zdravou pigmentaci a doslova se rozzáří energií. Umí si poradit i s těžkou formou akné, tvorbou pigmentových skvrn, jizev, vrásek čí ekzémů.

vjhv

A kde tedy začít? Jak je uvedeno hned v úvodu – ČIŠTĚNÍM, protože naše pleť je v dnešní době extrémně zatěžována nepřirozenými látkami z mnoha zdrojů. Základem je pomoci pokožce vyplavit nečistoty, aby pleť dobře fungovala a zářila zdravím. Právě to INLIGHT umí.

A jak správně používat? Vždy ráno a večer nanesete Bio čistící balzám na navlhčenou pleť a jemně vmasírujete, po 3 – 5 minutách umyjete namočeným vatovým tamponem či žínkou. Následně aplikujete Bio květové tonikum, které můžete na obličej nanášet rukama nebo vatovým či textilním tamponem. Tento jedinečný systém dvoufázového čištění pleti Inlight je vyvinutý tak, aby nastartoval správné fungování pleti.

Kosmetika INLIGHT vás okamžitě okouzlí nádhernou vůní všech produktů, která skvěle působí na psychiku a dlouhotrvajícím pocitem hydratace pleti.

Vaše pleť si zaslouží luxusní vědomou péči. Čistá příroda a léčivé bylinky umí doslova zázraky v péči o naši pokožku. Přesvědčte se na vlastní kůži 🙂

    Košík